[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4814: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3911)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3911)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4817: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3911)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3911)
• Zobacz wątek - TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - SIGUR ROS

TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - SIGUR ROS

Gry typu Top 10

TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - SIGUR ROS

Postprzez mumin_king » 4 lis 2013, o 22:57

Chyba wiecie o co chodzi panie i panowie. Zasady takie same co wszędzie, problemy w ortodoksyjnym proszę. Macie ten Kraftwerk na początek



1. Trans Europe Express
2. Spacelab
3. Neon Lights
- Radioactivity
5. Showroom Dummies
6. The Model
7. Computer Love
8. The Man Machine
9. Europe Endless
10. The Robots




1. Runaway
2. Conversation 16
3. Exile Vilify
4. Fake Empire
5. About Today
6. Mr. November
7. Vanderlyle Crybaby Geeks
8. Terrible Love
9. Anyone's Ghost
10. Cardinal Song




1. Rebiellion (Lies)
2. Reflektor
3. Neighborhood #1 (Tunnels)
4. Wake Up
5. Sprawl II
6. No Cars Go
7. Neighborhood #3 (Power Out)
- The Suburbs
9. Intervention
- Suburban War




1. Living In Another World
2. I Don't Believe in You
3. Time It's Time
4. Give It Up
5. Happiness Is Easy
6. It's My Life
7. Life's What You Make It
- The Party's Over
9. Eden
10. After The Flood
- I Believe in You




1. So What
2. Bitches Brew
3. Blue In Green
- Flamenco Sketches
5. Shhh/Peaceful
6. All Blues
7. Spanish Key
8. Sanctuary
9. Miles Runs the Voodoo Down
10. In a Silent Way/It's About That Time




1. Epitafium dla Włodzimierza Wysockiego
2. Powrót
3. Nasza klasa
4. Mury
5. Autoportret Witkacego
6. Obława
7. Epitafium dla Sergiusza Jesienia
- Kantyczka z Lotu Ptaka
9. Ja
10. Astrolog




1. Wuthering Heights
2. Running Up That Hill
3. Cloudbusting
4. Snowed in at Wheeler Street
5. Hounds of Love
6. Hello Earth
7. Snowflake
8. This Woman's Work
9. Waking the Witch
10. Babooshka




1. This is a Low
2. The Universal
3. Caramel
4. End of a Century
5. Out of Time
6. Tender
7. Jets
8. Beetlebum
9. Battery in Your Leg
- Battle




1. Joga
2. Pagan Poetry
- Unison
4. All is Full of Love
5. Play Dead
6. Hypperballad
7. Unravel
8. Bachelorette
9. Hunter
10. It's Oh So Quiet
- Pluto




1. Stare Miasto
2. Czarne kowboje
3. Barykada
- Koniec
- Przebicie do Śródmieścia
6. Godzina W
- Życie jest jak tramwaj
8. Zrzuty
9. Kanały
10. 1939 / Przed Burzą
- Drogi Panie
- Dym




1. Can't Stop Loving You
2. Ain't Talkin' Bout Love
3. Why Can't This Be Love
4. Runnin' With the Devil
5. Panama
6. Hot for Teacher
7. You Really Got Me
8. Eruption
- Love Walks In
10. Black and Blue


Ostatnio edytowano 22 sty 2014, o 02:02 przez mumin_king, łącznie edytowano 12 razy
wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Avatar użytkownika
mumin_king
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7668
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 14 cze 2006, o 14:50
Lokalizacja: Rzekuń
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez Rob » 4 lis 2013, o 23:04

Ja mam pytanie do prezesa oficera tylko jedno:

Dałeś teraz np. Queen i jak długo ten zespół będzie pykany, że tak się wysłowię?
Rob
Fairy King
Fairy King
 
Posty: 2280
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 15:56
Lokalizacja: Wembley Stadium
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez mumin_king » 4 lis 2013, o 23:08

Tydzień, wszystkie pytania zadawaj w temacie oznaczonym jako ORTODOKSYJNY
wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Avatar użytkownika
mumin_king
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7668
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 14 cze 2006, o 14:50
Lokalizacja: Rzekuń
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez whoatemydinner » 4 lis 2013, o 23:26

01. Spacelab [Die Mensch-Machine, 1978]
Ten motyw główny, ten vocoder, ten wkręcający banalny bit perkusyjny - idealne oddanie długiej, pełnej pięknych widoków na planetę Ziemię podróży po orbicie. Jeśli był jeden moment, kiedy im się udało tak prawdziwie oddać futurystyczne wizje i sprzedać je w dość retro opakowaniu to właśnie tu. Ile ja bym dał, żeby to usłyszeć na żywo z tą wizualizacją 3D z satelitą latającym... Plus największy mój sukces Queenwizyjny w historii zabawy. :P
02. The Man Machine [Die Mensch-Machine, 1978]
Na płycie, na której właściwie wszystko da się podciągnąć pod arcydzieło synthpopu/elektroniki, to mnie bierze najbardziej chyba poza tym, co na pierwszym miejscu wylądowało. Idealnie się sprawdza jako otwieracz koncertów chyba, patrząc na zapisy występów live, motyw z powtarzanym "machine" niesamowicie w trans wprowadza. Uwielbiam też zabawę efektami perkusyjnymi w środku. Generalnie nic nie miałem nigdy temu utworowi da zarzucenia, ba; ostatnio strasznie właśnie mnie wziął i stąd tak wysoka pozycja raczej.
03. Trans Europe Express [Trans Europa Express, 1977]
To znaczy w domyśle z Metal on Metal i Abzug, bo to tak naprawdę jedna, skończona suita jest, ale od biedy niech już będzie pierwsza część. Tak jak Spacelab idealnie oddaje klimat podróży przez kosmos, tak tutaj można się faktyczne poczuć, jakby się jeździło po pięknych krajobrazach Europy 180km/h. Jest tu elektroniczny, dość dehumanizowany brud, ale jednocześnie nieodmawialna elegancja. Ciekawe połączenie, które w ich muzyce się dość często przewija, ale TEE to chyba sztandarowy przykład jest.
04. Computer Love [Computerwelt, 1981]
Poznałem przez Coldplay, huehue. W oryginale jednak bardziej mi się podoba i zawiera wszystko, za co tak bardzo cenię całą tę płytę. Bardziej rytmiczne, taneczne wręcz trochę brzmienie, nieco świeższe odgłosy syntezatorów, zabawy z wokalem już nie tylko przez vocoder. No ale oczywiście laury zbiera melodia, nie ukrywam.
05. Radioactivity [Radioactivitat, 1975]
10/10, przejście z Geiger Counter to ciary że nie mogę, a potem już tylko lepiej.
06. Europe Endless [Trans Europa Express, 1977]
TEE było na swój sposób eleganckie; tutaj raczej mamy radość. Tak, ci goście potrafili się cieszyć, wierzcie lub nie. Zabawa, tj. podróż przez Europę, nigdy się nie kończy. Narrator mija parki, hotele i pałace, ale jednak wciąż ma zapał na więcej. Generalnie zupełnie jak tytułowy z tej płyty zabiera w wielką, epicką podróż, ale EE stawiam troszku niżej ze względu głównie chyba na to, że mniej się tutaj dzieje stosunkowo, pomimo chyba jedynej prawdziwie improwizowanej solówki na syntezatorze w dyskografii zespoły po Autobahn.
07. Computer World [Computerwelt, 1981]
Oprócz niesamowicie serowego tekstu, to tu jest coś równie radosnego, co w EE - tak, my się cieszymy z postępu! Tak, radujemy się komputerami! I tup tup podskakuje się do rytmu proponowanego przez bas. Bonusowe punkty za bycie idealnym tłem do refrenu Radio Gaga. :P
08. Numbers [Computerwelt, 1981]
EINZ ZWEI DREI VIER FUNF SECHS SIEBEN ACHT
one, two.

to się nigdy nie znudzi
09. The Robots [Die Mensch-Machine, 1978]
Tu już jest trochę aż nazbyt cheesy, ale nie robi. Nie dość, że fragment po rosyjsku, to jeszcze idealnie zawsze miałem wrażenie współgra całość z motywem graficznym zaprezentowanym na okładce. Jestem w stanie uwierzyć tu, że Kraftwerk to roboty, czyli w sumie, jakby nie patrzeć, zadanie wykonane.
10. Autobahn [Autobahn, 1974]
A tutaj jazda autostradą przez Niemcy. Fun. Co prawda dłuży się jednak dość ostro, ale to pewnie dlatego, że nigdy nie słyszałem tego w czasie jazdy samochodem, hihi.

Poza tym najbliżej chyba były:
// //

Obrazek
Avatar użytkownika
whoatemydinner
Fairy King
Fairy King
 
Posty: 2679
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 2 lip 2011, o 12:37
Lokalizacja: Wa-wa / Gdynia
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez Faraday » 6 lis 2013, o 19:29

1. Computer Love
2.Trans-Europe Express
3. Spacelab
4. Europe Endless
5. The Model
6. Neon Lights
7. The Hall of Mirrors
8. The Man Machine
9. It's More Fun To Compute
10. Computer World

Słucham po niemiecku, ale dostosowałem się do obiada i podałem angielskie tytuły, żeby mumin nie miał problemów z podsumowaniem. :dance:

Avatar użytkownika
Faraday
Tree Man
Tree Man
 
Posty: 623
Dołączył(a): 30 gru 2010, o 14:38
Lokalizacja: New Zerø Kanada
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez Kriejtiw » 7 lis 2013, o 01:45

Czuję podskórnie, że ten top padnie bardzo szybko, ale make hay while the sun shines, tak że te go.

1. Sex Objekt (Sex Object)
Cóż, chyba jestem jedynym gościem na forum, który zna Electric Café, a więc i ten kawałek. Wasza strata. Kraftwerk jednak potrafił pisać piosenki o miłości; ja też nie chcę być tylko obiektem pożądania. Czy ktoś, rybo dwudyszna, chce? Quizas. Tylko hiszpańskiego im brakowało. Moja koleżanka określiła to kiedyś mianem piosenki z filmu o transwestytach z Hulkiem Hoganem w roli głównej. Cześć jej pamięci!

2. Trans Europa Express (Trans Europe Express)
I już nie na smutno, ale na bardziej intrygująco. Jedziemy przez Europę z pewnym panem, który zwie się Iggy Pop. I jeszcze David Bowie się załapał, super! Też w domyśle głosuję na suitę, bo nie słucham tego bez dwóch pozostałych kawałków. Trochę takie elektroniczne Station To Station. W sumie.

3. Tour de France (Tour de France Soundtracks)
To samo, ale na rowerze.

4. Schaufensterpuppen (Showroom Dummies)
Tancujemy? Bawimy się? Uprawiamy suto zakrapiany nightclubbing? TAK! Chociaż nie, bo my jesteśmy tylko SCHAUfensterpuppen, tylko SCHAUfensterpuppen. Klimatu na tony.

5. Neonlicht (Neon Light)
Wielki kolos i znów wielka miłość. To taka miłość, która daje ci światło, lecz cię nie ogrzeje - taka jak neon właśnie. Śpiewany fragment jest wspaniały, no a późniejsze siedem minut (serio siedem? toż to zlatuje w może trzy) transu rządzi. Świetny numer.

6. Radioaktivität (Radioactivity)
Nie jestem fanem tego albumu, lecz są tu ze dwie rewelacyjne rzeczy. To jest jedna z nich, o tak. Chyba najbardziej niepokojący ich kawałek, tu oddali pełnię tego strachu przed energię jądrową, którą w zamyśle album miał ociekać. Ten kawałek ocieka nie tylko tym, ale i wspaniałością. + jedna z moich szkół nosi imię Marii Skłodowskiej-Curie, więc radość.

7. Die Roboter (The Robots)
Kiedy roboty już się zbuntują i podbiją naszą planetę, w radio będą lecieć tylko takie piosenki. Przygotujcie się.

8. Die Mensch-Maschine (The Man-Machine)
Bo to "maschine" się fantastycznie wkręca. Wyśmienity zamykacz.

9. Aéro Dynamik

Perfection Mekanik
Aéro Dynamik
Materiel et Technik
Aéro Dynamik
Condition et Physik
Aéro Dynamik
Position et Taktik


To cały tekst. Czy można powiedzieć aż tyle, gdy napisało się tak niewiele? Niedoceniani tekściarze z tych Niemców.

10. Autobahn
Fun fun fun on the Autobahn. No, może nie taki fun, bo mają parę bardziej radosnych kawałków, lecz od tego tytana zacząłem ich słuchać na poważnie. Teraz jego potęga nieco zbladła, ale wciąż ma to coś.

Dobre chłopaki:

Avatar użytkownika
Kriejtiw
Tree Man
Tree Man
 
Posty: 769
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 23:49
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez Xavi » 7 lis 2013, o 12:08

W sumie ciężko opisać fenomen tego zespołu. Czterech kolesi, którzy się stylizują na gwiazdy z lat 20-tych Hollywood i mają być symbolem zmian. DJ-ka, której nie puściłbym znajomym zapatrzonych w Davida Guettę w różowej koszulce i długich butach Nike. W każdym bądź razie w większość rankingów świata są w czołówce najważniejszych zespołów ever. Bo tak zaczęła się elektronika, która jest bardzo ważna we współczesnych światku jak by się to komu nie podobało. I to bardzo inteligentne granie jest, bardzo złożone, dobrane z intrygujących dźwięków. Nie jestem fanem, ale szacunek niesamowity.

1. Spacelab - dużo przestrzeni, trzeba przyznać, że najbardziej natchnione co popełnili. W ogóle DMM to takie ich dzieło totalne, dostojne, najambitniejsze, najlepsze.
2. Computer Love - mój ulubiony zdecydowanie. Computerwelt z kolei najbardziej przebojowe. Żadnego większego dzieła - stuprocentowy fun.
3. Europe Endless - TEE to z kolei świeżak, dość epicki, czasami radosny jak tutaj.
4. Showroom Dummies - lubię to co się dzieje w tle.
5. Trans Europa Express - co by nie było symbol tego zespołu chyba.
6. Neon Lights
7. Computer World
8. Metropolis
9. Franz Schubert
10. The Robots

słucham po niemiecku rzecz jasna.
Avatar użytkownika
Xavi
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 3148
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 13:21
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez lookaug » 8 lis 2013, o 15:18

1. Die Roboter
2. Trans Europa Expres
3. Radioaktivitat
4. Autobahn
5. Das Model
6. Schaufensterpuppen
7. It's More Fun to Compute
8. Spacelab
9. Europa Endlos
10. Computerwelt
Avatar użytkownika
lookaug
Leroy Brown
Leroy Brown
 
Posty: 1426
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 13:58
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez manwerty » 8 lis 2013, o 17:07

Dobra czas napisać bo się tydzień kończy już.
German > English, BTW.
1.Spacelab
2.Die Mensch-Machine
3.Computerwelt
4.Trans Europa Express
5.Vitamin
6.Tour de France Etape 3
7.Metall auf Metall
8.Taschenrechner
9.Neonlicht
10.Autobahn


Avatar użytkownika
manwerty
Leroy Brown
Leroy Brown
 
Posty: 946
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: kuj-pom
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez Atrus » 8 lis 2013, o 19:14

Aj waj, przegapiłbym.

1. Radioactivity (Radioaktivität)
2. The Model (Das Model)
3. Showroom Dummies (Schaufensterpuppen)
4. Trans Europe Express (Trans Europa Express)
5. Neon Lights (Neonlicht)
6. Spacelab (Spacelab)
7. Radioland
8. Computer Love (Computerliebe)
9. Autobahn
10. Franz Schubert

Jak widać - kompletnie nieprzemyślana lista, ale jakoś nie mam nastroju na przypominanie sobie tego wszystkiego. Może zmienię, jak zdążę, czy coś.


With my last breath I curse Zoidberg.
Avatar użytkownika
Atrus
Fairy King
Fairy King
 
Posty: 2581
Dołączył(a): 17 gru 2008, o 19:07
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez NAR » 10 lis 2013, o 21:27

sobie dopiero ich poznaję. Ogarnąłem dwie płytki (z czego czerwona machina to absolutnie bardzo) plus na ten top dosłuchałem paru rzeczy z waszych list.

1 Das Model (The Model)
2 Sex Objekt (Sex Object)
3 Radioaktivität (Radioactivity)
4 Spacelab (Spacelab)
5 Die Roboter (The Robots)
6 Schaufensterpuppen (Showroom Dummies)
7 Trans Europa Express (Trans Europe Express)
8 Neonlicht (Neon Light)
9 Europe Endlos (Europe Endless)
10 Die Mensch-Maschine (The Man-Machine)
.


.
Avatar użytkownika
NAR
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 6589
Dołączył(a): 6 lut 2008, o 16:17
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez mumin_king » 11 lis 2013, o 23:48



1. Trans Europe Express - 59
2. Spacelab - 53
3. Neon Lights - 37
- Radioactivity
5. Showroom Dummies - 32
6. The Model - 31
7. Computer Love - 29
8. The Man Machine - 25
9. Europe Endless - 24
10. The Robots - 23


11. Sex Object - 19
12. Computer World - 18
13. Autobahn - 12
14. Tour de France - 8
15. It's More Fun To Compute - 6
- Vitamin
17. Tour de France Etape 3 - 5
18. Metal on Metal - 4
- Radioland
- The Hall of Mirrors
21. Franz Schubert - 3
- Metropolis
- Numbers
- Pocket Calculator
25. Aéro Dynamik - 2
wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Avatar użytkownika
mumin_king
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7668
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 14 cze 2006, o 14:50
Lokalizacja: Rzekuń
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - KRAFTWE

Postprzez mumin_king » 11 lis 2013, o 23:49

TOP10 - THE NATIONAL
wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Avatar użytkownika
mumin_king
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7668
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 14 cze 2006, o 14:50
Lokalizacja: Rzekuń
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez How_Can_I_Go_On » 12 lis 2013, o 16:53

1.Conversation 16
2.Runaway
3.Start a War
4.Gospel
5.Cardinal Song
6.Karen
7.Lucky You
8.Fake Empire
9.Pink Rabbits
10.I Need My Girl
Avatar użytkownika
How_Can_I_Go_On
Tree Man
Tree Man
 
Posty: 204
Dołączył(a): 7 gru 2010, o 20:12
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez lookaug » 13 lis 2013, o 14:38

Z linkami - bierzcie i jedzcie z tego wszyscy.

1. - zdecydowanie najlepszy, miłość od pierwszego odtworzenia. "We live on coffee and flowers".
2. - cudowny smęt
3. - a to najbardziej chyba nietypowe dla nich i dlatego tak wspaniałe. Mogliby częściej drzeć mordę. "My mind's not right, my mind's not right" <3
4. - trochę dziwnie to wygląda między autorskimi piosenkami, ale kij tam. Głos Berningera w tej piosence to drugi najlepszy serialowy casting po Cranstonie jako WW.

5.
6.
7.
8.
9.
10.
Avatar użytkownika
lookaug
Leroy Brown
Leroy Brown
 
Posty: 1426
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 13:58
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez Faraday » 13 lis 2013, o 16:51

1. Mr. November
2. Exile Vilify
3. Slow Show
4. Mistaken for Strangers
5. Fake Empire
6. Conversation 16
7. Green Gloves
8. About Today
9. Bloodbuzz Ohio
10. Sea of Love

Avatar użytkownika
Faraday
Tree Man
Tree Man
 
Posty: 623
Dołączył(a): 30 gru 2010, o 14:38
Lokalizacja: New Zerø Kanada
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez Xavi » 13 lis 2013, o 18:40

Avatar użytkownika
Xavi
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 3148
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 13:21
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez manwerty » 16 lis 2013, o 00:56

Uwielbiam.
1.Anyone's Ghost
Dla mnie taka ich kwintesencja w trzy minuty. Wiem, przeceniam High Violet.
2.Cardinal Song
Wszyscy co nie znają Sad Songs for Dirty Lovers, natychmiast do YT czy czegoś tam.
3.Fake Empire
4.Afraid of Everyone
5.Runaway
6.Brainy
7.Terrible Love
8.This is the Last Time
Z najnowszej.
9.Secret Meeting
Wiem, nie doceniam Alligatora.
10.Apartment Story


Avatar użytkownika
manwerty
Leroy Brown
Leroy Brown
 
Posty: 946
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: kuj-pom
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez NAR » 16 lis 2013, o 23:07

najbardziej nieprzemyślana lista ever.

1 Runaway
2 Vanderlyle Crybaby Geeks
3 Terrible Love
4 Anyone's Ghost
5 Sorrow
6 Little Faith
7 Conversation 16
8 Abel
9 Mr. November
10 England

Ogólnie to wróciłem po kilku miesiącach do High Violet i strasznie fajnie mi się tego słuchało. Jak już amerykańscy naukowcy wydłużą dobę do 48 godzin to z chęcią się z nimi bliżej zapoznam /w sensie z National, nie z naukowcami.
Ostatnio edytowano 17 lis 2013, o 14:35 przez NAR, łącznie edytowano 1 raz
.


.
Avatar użytkownika
NAR
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 6589
Dołączył(a): 6 lut 2008, o 16:17
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez kater » 17 lis 2013, o 00:40

nudne to
Pozdrawiam,
Pani Barbara Rybacka z Solca Kujawskiego


Avatar użytkownika
kater
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7653
Dołączył(a): 24 maja 2006, o 16:34
Lokalizacja: Góry Samotne
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez whoatemydinner » 17 lis 2013, o 13:27

tutaj będzie moja lista dziś lub jutro, zależy, jak pójdzie obczajanie czegokolwiek poza High Violet

edit: Już jest. Najfajniejsze tło do uczenia się od dawien dawna powiem wam.

01. Runaway [High Violet, 2010]
02. England [High Violet, 2010]
03. Exile Vilify [soundtrack do gry Portal 2, 2011]
04. Fake Empire [Boxer, 2008]
05. Vanderlyle Crybaby Geeks [High Violet, 2010]
06. Daughters of the SoHo Riots [Alligator, 2005]
07. Santa Clara [The Virginia EP, 2008]
08. About Today [Cherry Tree, 2004]
09. Conversation 16 [High Violet, 2010]
10. Sorrow [High Violet, 2010]
// //

Obrazek
Avatar użytkownika
whoatemydinner
Fairy King
Fairy King
 
Posty: 2679
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 2 lip 2011, o 12:37
Lokalizacja: Wa-wa / Gdynia
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez mumin_king » 18 lis 2013, o 22:29

TOP 10 THE NATIONAL:

1. Runaway - 40
2. Conversation 16 - 31
3. Exile Vilify - 28
4. Fake Empire - 27
5. About Today - 24
6. Mr. November - 22
7. Vanderlyle Crybaby Geeks - 19
8. Terrible Love - 18
9. Anyone's Ghost - 17
10. Cardinal Song - 15


11. Secret Meeting - 13
12. Abel - 11
13. England - 10
- Mistaken for Strangers
15. Apartament Story - 9
16. Slow Show - 8
- Sorrow
- Start a War
19. Afraid of Everyone - 7
- Gospel
- The Rains of Castamere
22. Brainy - 5
- Daughters of the SoHo Riots
- Karen
- Little Faith
26. Green Gloves - 4
- Lucky You
- Santa Clara
29. Don't Swallow The Cap - 3
- I Need My Girl
- This is the Last Time
32. Bloodbuzz Ohio - 2
- Pink Rabbits - 2
34. Sea of Love - 1
wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Avatar użytkownika
mumin_king
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7668
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 14 cze 2006, o 14:50
Lokalizacja: Rzekuń
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem -THE NATI

Postprzez mumin_king » 18 lis 2013, o 22:30

TOP10 - ARCADE FIRE
wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Avatar użytkownika
mumin_king
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 7668
Zdjęcia: 1
Dołączył(a): 14 cze 2006, o 14:50
Lokalizacja: Rzekuń
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez Xavi » 21 lis 2013, o 20:38

Ktoś by musiał zacząć w końcu. Mam tyle dobrze, że niedawno robiłem top 10 w 'rankingach - legendary topic'

1. No Cars Go - cała końcówka to jest piękno skończone.
2. Wake Up - riff, riff, riff. kolejne genialne 'OOoołooooołOOłołoło'

3. Rebiellion (Lies) - w ogóle Funeral roxer jako całość. Niestety chyba jedyny bo na reszcie są jedynie przebłyski pomieszane z tylko dobrymi rzeczami.
4. Neighborhood #1 (Tunnels) - wszystkie ogólnie są pyszne, może czwórka trochę słabsza.
5. Sprawl II - to by pasowało idealnie do nowej płyty i by było najlepsze. Disco-słodycz.

6. Reflektor - najlepszy na nowej jednak. W sumie oprócz tego poniżej to jednak brak jakiejś wybitności innej.
7. Afterlife - jakby puszczali takie coś w klubach to bym faktycznie z piątku na niedzielę tam siedział.
8. Suburban War - niedoceniony trochę, a oprócz disco-killera na końcu to chyba najlepsze na Suburbsie.
9. Crown Of Love - ślicznie, buzi.
10. Intervention - dopiero niedawno dojrzałem, ciary.

tu za In the Backseat, wszystkie neighborhoody, Ready to Start, It's Never Over.
Avatar użytkownika
Xavi
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 3148
Dołączył(a): 6 wrz 2010, o 13:21
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez Faraday » 21 lis 2013, o 21:37

1. Neighborhood #1 (Tunnels)
2. Wake Up
3. Rebellion (Lies)
4. No Cars Go
5. Sprawl II (Mountains Beyond Mountains)
6. In the Backseat
7. Reflektor
8. Afterlife
9. Intervention
10. Suburban War

Mocarna dycha, oczywiście większość musiała być z Pogrzebu, ale udało mi się zmieścić po 2 kawałki z późniejszych albumów.
Bardzo blisko dychy było:
- pozostałe 6 kawałków z debiutu
- Cars and Telephones - http://www.youtube.com/watch?v=T9UREP5FfhE poznane wczoraj, nawet nie wiem co to jest, na żaden epce czy albumie tego nie nagrali, podobno jeszcze sprzed Pogrzebu, a Win chyba jeszcze przed mutacją :drool: cudowne anywayz
- We Exist
- My Body Is a Cage http://www.geekosystem.com/wp-content/u ... 50x412.jpg
- Ready To Start
- The Suburbs
- Windowsill

Avatar użytkownika
Faraday
Tree Man
Tree Man
 
Posty: 623
Dołączył(a): 30 gru 2010, o 14:38
Lokalizacja: New Zerø Kanada
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez lookaug » 22 lis 2013, o 22:53

1. Rebellion (Lies)
2. Reflektor
3. The Suburbs
4. Neighborhood #3 (Power Out)
5. Deep Blue
6. Sprawl II (Mountains Beyond Mountains)
7. It’s Never Over (Hey Orpheus)
8. Ready to Start
9. Crown of Love
10. No Cars Go
Avatar użytkownika
lookaug
Leroy Brown
Leroy Brown
 
Posty: 1426
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 13:58
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez whoatemydinner » 23 lis 2013, o 17:36

Dzięki temu topowi się zabrałem w końcu za nich trochę. Fajna, przyjemna muzyka. The Suburbs i Funeral wydają się naprawdę dobrymi płytami, szczególnie ta druga, choć wymaga zdecydowanie więcej odsłuchów. Nie wiem, czy generalnie AŻ TAKI hajp, jaki generują wokół siebie, jest w pełni zasłużony, ale bardzo dobrze się rybo dwudyszna słucha, szczególnie, jak uda im się napisać bardzo dobrą, wkręcającą melodię. Podoba mi się, że trochę eksperymentują ze stylem (vide pierwsze miejsce) - bardzo kreatywna grupa ludzi. :wink:

01. Sprawl II (Mountains Beyond Mountains) [The Suburbs, 2010]
02. Neighborhood #1 (Tunnels) [Funeral, 2004]
03. Suburban War [The Suburbs, 2010]
04. Rebellion (Lies) [Funeral, 2004]
05. Neighborhood #3 (Power Out) [Funeral, 2004]
06. No Cars Go [Neon Bible, 2007]
07. Wake Up [Funeral, 2004]
08. The Suburbs [The Suburbs, 2010]
09. Culture War [The Suburbs: Deluxe Edition, 2010]
10. Reflektor [Reflektor, 2013]
// //

Obrazek
Avatar użytkownika
whoatemydinner
Fairy King
Fairy King
 
Posty: 2679
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 2 lip 2011, o 12:37
Lokalizacja: Wa-wa / Gdynia
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez NAR » 23 lis 2013, o 20:06

fajny zespół

1 Reflektor
2 Rebellion (Lies)
3 Neighborhood #1 (Tunnels) - ich pierwszy kawałek jaki usłyszałem. Już od wejścia tego drżącego kierownico głosiku próbującego na tle plumkania robić dramaty, wiedziałem że mi się spodoba.
4 Wake Up
5 In the Back Seat
6 We Exist
7 Porno
8 Afterlife
9 It’s Never Over (Hey Orpheus)
10 Neighborhood #3 (Power Out)
.


.
Avatar użytkownika
NAR
William the Conqueror
William the Conqueror
 
Posty: 6589
Dołączył(a): 6 lut 2008, o 16:17
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez manwerty » 24 lis 2013, o 15:00

1.Reflektor
BOWIE W CHÓRKACH TAK BARDZO PIĘKNE
2.Crown of Love
3.Rebellion (Lies)
4.Intervention
5.Sprawl II
6.Neighbourhood #1 (Tunnels)
7.Afterlife
8.Wake Up
9.Porno
10.In the Backseat


Avatar użytkownika
manwerty
Leroy Brown
Leroy Brown
 
Posty: 946
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: kuj-pom
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Re: TOP10 - temat dla tych z wysublimowanym gustem - ARCADE

Postprzez How_Can_I_Go_On » 24 lis 2013, o 20:41

Znam Neon Bible + parę numerów z Funeral i The Suburbs, zapoznaję się z Reflektorem i taka oto lista mi wyszła.

1.Windowsill
2.Intervention
3.Reflektor
4.My Body Is a Cage
5.Black Mirror
6.We Used to Wait
7.Ocean of Noise
8.The Suburbs
9.(Antichrist Television Blues)
10.Normal Person
Avatar użytkownika
How_Can_I_Go_On
Tree Man
Tree Man
 
Posty: 204
Dołączył(a): 7 gru 2010, o 20:12
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Następna strona

Powrót do Top 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron